Pracovní pozice

Technik - elektrikář

  • práce na plný úvazek
  • 3 směnný provoz (7,5 hodinové směny)
  • výkonnostní bonus
  • docházkový bonus

Náplň práce

  • komplexní údržba a opravy strojů a zařízení

Požadujeme

  • chuť a ochotu učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
  • platné osvědčení §6 vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci
  • schopnost orientovat se v řídících systémech PLC - výhodou
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • pracovní smlouvu přímo se zaměstnavatelem a NE s agenturami práce
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • malý a přátelský pracovní kolektiv
  • odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace (např. programování řídících systémů PLC)
  • příspěvek na stravování (1 teplé jídlo zdarma nebo stravenky)
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání (dle počtu kilometrů) až do výše 5.000,- Kč nebo svozová autobusová doprava
  • placené přesčasy
  • roční bonus za hospodářské výsledky společnosti
  • firemní akce
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím náš formulář uchazeče