Pracovní pozice

Odpovědný Technik úseku správy budov

  • práce na plný úvazek
  • pružná pracovní doba

Náplň práce:

  • dohlížet na instalaci, servis a opravy veškerého zařízení a budov, které jsou nezbytné pro pokračování výroby a pro zajištění bezpečnosti pracovníků v provozu
  • spolupracovat s techniky, pomocnými pracovníky a smluvními dodavateli
  • připravovat projekty na modernizaci, úpravu nebo instalaci zařízení
  • zavádět preventivní plány údržbářských a opravárenských služeb
  • zpracovávat plány efektivní výroby a spotřeby používaných energií
  • dbát na dodržování státních a místních nařízení, předpisů a zákonů
  • dbát o vozový park a služby s ním spojené
  • zajišťovat dodávky instalací a případnou výrobu potřebných výrobních zařízení a přípravků
  • provádět elektro práce na základě vyhlášky 50/1978 Sb., § 7
  • zajišťovat seřizování a opravy výrobních strojů a zařízení
  • podílet se na zavádění norem ISO
  • podílet se na vytváření technické dokumentace (pracovní instrukce, manuály)

Požadujeme:

  • ÚSO s maturitou elektrotechnického směru
  • vyhláška 50/1978, §7 - manipulace nad 1000V
  • základní uživatelskou znalost MS Office (Excel)
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup

Výhodou:

  • vyhláška 50/1978, §9

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí nadnárodní společnosti
  • malý a přátelský pracovní kolektiv
  • moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí
  • odborné zaškolení na pracovišti
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • příspěvek na stravování
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání až do výše 5 000,- Kč, nebo svozová autobusová doprava
  • roční bonus za hospodářské výsledky společnosti
  • placené přesčasy
  • firemní akce
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím náš formulář uchazeče