Pracovní pozice

Kontrolor kvality

  • práce na plný úvazek
  • práce ve 3 směnném provoz (ranní, odpolední, noční)

Náplň práce

  • kontrola měřením a vizuální kontrola výrobků na svěřeném výrobním úseku
  • analýza výsledků kontroly
  • kontrola dodržování směrnic a stanovených pracovních postupů na svěřeném úseku
  • spolupráce při přípravě a revizi kontrolních postupů
  • ověřování kontrolních přípravků
  • spolupráce při zjišťování a analýze příčin neshod ve výrobě
  • implementace nápravných a preventivních opatření do výroby

Požadujeme

  • SOU/SŠ (nejlépe technického zaměření)
  • praxe v oboru kontroly kvality - VÝHODOU
  • základní znalosti v oboru metrologie (měření pomocí konvenčních měřidel) - VÝHODOU
  • základní uživatelskou znalost MS Office (Excel)
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí nadnárodní společnosti
  • zázemí stabilní japonské rodinné společnosti s dlouholetou tradicí
  • malý a přátelský pracovní kolektiv
  • moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí
  • odborné zaškolení na pracovišti
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • příspěvek na stravování (1 teplé jídlo denně zdarma nebo stravenky)
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání až do výše 5 000,- Kč, nebo svozová autobusová doprava
  • roční bonus za hospodářské výsledky společnosti
  • placené přesčasy
  • firemní akce
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím náš formulář uchazeče